Prostat’a Son Polibor Damla

30 yaş üstü erkeklerde görülmeye başlanan prostat rahatsızlıkları, önlem alınmadığı taktirde ameliyata kadar giden bir sürece neden olabilir. Polibor ürünü ile prostat bezinde oluşan iltihapların önüne geçerek, bazı nedenlerden kaynaklı olan iltihapları kurutucu özelliğe sahiptir. İltihap sonucu oluşan şişkinliklerin en aza indirilmesi, prostat rahatsızlığının önüne geçebilir.

Polibor Prostat Damlası

Polibor ürünü içeriğine bakıldığı zaman; cinsel organ üzerinde kullanılacağı için tamamen doğal özler ile hazırlanmıştır. Cilt tahrişine neden olabilecek kimyasal bileşimlere yer verilmemiştir. Prostat rahatsızlığı nedeni ile kolay bir şekilde idrar yapamama, yanmalar, iltihap şişkinlikleri, bel ve kasık bölgesindeki ağrılar görülür. Ürünün düzenli kullanılmaya başlanması sonucunda kolay idrara çıkma ve belli bölgedeki ağrıları geçirdiği görülmüştür.

Polibor Prostat Damlasının Faydaları

Prostat bezindeki iltihaptan kaynaklı olarak ortaya çıkan yanma ve sancılar sonucu kişiler kolay bir şekilde tuvalete çıkamazlar. Çıktıkları zaman yaşadıkları sancılar ve yanmalar nedeni ile vücutlarında rahatsız edici etkilere neden olacaktır.

Bu gibi sağlık sorunlarının önüne geçmek için Polibor damlasının faydalarına bakalım:

  • Prostat bezindeki iltihaplanmayı azaltır
  • İdrar çıkışındaki kolaylık
  • İdrar yollarındaki rahatlama ile idrar sıklığı da azalacaktır
  • Bel ve kasık bölgesindeki ağrıların geçmesi
  • Düzenli kullanıldığı zaman kişilerdeki prostat rahatsızlığı uzun vadede ortadan kalkar

Yukarıdaki faydalarına ek olarak; prostat rahatsızlığının kısa sürede rotadan kalktığını görmek mümkün. Cinsel organ şişkinlikleri ve oluşan iltihapların önüne geçmek için bitkisel özler ile hazırlanmıştır.

Polibor Prostat Damlasının Kullanım Şekli

Piyasada olan diğer prostat damlalarından ayırıcı özelliğe sahiptir. Masaj sürecine tabi olmadan doğrudan damlatılarak kullanılan yapıya sahiptir. Ürün için uzmanların önerisi ise 4/1 suya ek olarak, üründen 10 damla eklenmelidir. Daha sonra bu karışım düzenli olarak günlük tekrar edilmelidir. Farklı kullanım şekli ise ek oranlarının aynı olması fakat rahatsızlık boyutuna göre bu dozajlar arttırılabilir.

Polibor Prostat Damlası Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Polibor damla, prostat rahatsızlığı yaşayan hemen hemen bütün bireyler için kullanım iznine sahiptir. Ürünü kullanmadan önce kişilerin prospektüs açıklamalarını okumaları tavsiye edilir. Bitkisel özler ile hazırlandığı için herhangi bir yan etkiye neden olmaz. Zorlu prostat ameliyatlarına gerek kalmadan ürün sayesinde kısa sürede eski sağlığınıza kavuşun!